DAVUT KARAGÖZ

Genel Müdür (Eğitimci-yazar Darüşşifa Eğitim Kurumlarının Kurucusu)

Genel Müdürümüz;

Davut Karagöz 10.12.1961 Çanakkale – Yenice/Yukarı İnova doğumludur. Ailesinin 1966 yılında Çanakkale’nin Çan ilçesine yerleşmesiyle İlkokulu Çan Özer İlkokulunda, Ortaokulu ise Çan Ortaokulunda bitirmiştir. Lise öğrenimini Konya Atatürk Sağlık Koleji’nde yatılı ve mecburi hizmetli yapmıştır. 1980 yılında buradan mezun olduktan sonra mecburi hizmeti nedeni ile (okulu derece ile bitirdiğinden) tercihen Ankara’da Sağlık Bakanlığında sağlık memuru olarak, devlette ilk görevine başlamıştır. Daha sonra ayrıca Ankara Kocatepe Mimar Kemal Lise’sini de bitirmiştir. 2 Üniversite ve 1 Enstitü mezunu olan Genel Müdürümüz;

İlki; Ankara Gevher Nesibe Sağlık Eğitim Enstitüsü, Toplum Sağlığı Bölümü, daha sonra;

Gazi Üniversitesi İdari Bilimler Fakültesi’ni ve hemen akabinde;

İnönü Üniversitesinin Sağlık Eğitimi Bölümünü bitirmiştir.

Sağlık Bakanlığında idari görevlerde, okulların kuruluşlarında kurucu müdürlükler, müdürlükler ve eğitim alanlarında devlette bir fiil 33. Yıl görev yapmıştır. Eğitimci Davut Karagöz’ün 50’nin üzerinde yayınlanmış kitabı bulunmaktadır. Anadolu’nun değişik yerlerinde 100’ün üzerinde sosyal ve kültürel şenlik, şölen ve organizasyonların yapımcıları arasında yer almıştır.

2012 yılında emekli olduktan hemen sonra aynı yıl Darüşşifa Eğitim Kurumlarının kurucusu olmuştur. Darüşşifa okullarının Ankara’da 8 tane şubesi bulunmaktadır. Eğitim bir gönül işi, öğretmene’de sanatçı diyen Eğitimci – Yazar Davut Karagöz halen kurumların Genel Müdürü’dür. Genel Müdürümüz evli ve 3 çocuk babasıdır.

 

ADEM YILMAZ

Kurucu -  Müdür (Eğitimci-yazar)

Asal Kolej Kurucusu Adem YILMAZ 06.06.1978 yılında Osmaniyenin Bahçe ilçesinde dünyaya geldi. İlkokulunu Atatürk İlkokulunda, ortaokulunu Bahçe ortaokulunda, liseyi ise Bahçe Lisesinde bitirdi. Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik bölümünden mezun oldu. Ankara’nın en köklü dersanelerinde 14 yıl matematik öğretmeni olarak görev yaptı. Daha sonra yine Ankara’nın en bilinen kolejlerinde 6 yıl matematik öğretmeni ve kurum müdürü olarak görev yaptı.
20 yıllık bu süreçte öğretmenliğin yanında yazarlıkta yaptı. Yayınlanmış birçok kitabı ve soru bankası bulunmaktadır. Halen Asal Yayınları yazarlarındandır.
Türkiye derecesi yapmaya aday öğrencilerle, matematiği hiç sevmeyen öğrencilere yönelik projeleri ve Tübitak tarafından sergilenmiş projeleri de bulunmaktadır.
Adem Yılmaz evli ve Defne Deren, Nil Beren isimli iki kızı bulunmaktadır. 

 

İSMAİL GÜMÜŞ

Genel Koordinatör  
Anadolu - Fen Lisesi Müd. (Eğitimci-yazar)

İsmail Gümüş, 11.11.1976 tarihinde Adıyaman'da doğdu. İlk-orta-lise öğrenimini Adıyaman’da, lisans ve yüksek lisans öğrenimini Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesinde tamamladı. 2000 yılında dershanede Türk dili ve edebiyatı öğretmeni olarak çalışmaya başladı. 2006-2008 yılları arasında TRT Sınav Soruları Çözüm Komisyonunda görev aldı. 2014 yılına kadar çeşitli kurumlarda zümre başkanlığı ve yayın kurulu başkanlığı yaptı. 2014’te dersanecilikten özel okullara geçiş yaptı. 2010 yılından beridir kendine ait Profesyonel Eğitim Koçluğu ofisinde sınava derece öğrencileri hazırlamaktadır.
İsmail Gümüş, Asal Yayınları yazarıdır. Sınava hazırlık yayınlarının dışında bir de 2015 yılında çıkan HANÇER adında tarihi bir romanı vardır.
Evli, Alper ve Baturalp adında iki çocuğu vardır.

 

 

Test

Form Gönderimi

Tamam