ADEM YILMAZ

Kurucu (Eğitimci-Yazar)

Asal Kolej Kurucusu Adem YILMAZ 06.06.1978 yılında Osmaniyenin Bahçe ilçesinde dünyaya geldi. İlkokulunu Atatürk İlkokulunda, ortaokulunu Bahçe ortaokulunda, liseyi ise Bahçe Lisesinde bitirdi. Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik bölümünden mezun oldu. Ankara’nın en köklü dersanelerinde 14 yıl matematik öğretmeni olarak görev yaptı. Daha sonra yine Ankara’nın en bilinen kolejlerinde 6 yıl matematik öğretmeni ve kurum müdürü olarak görev yaptı.

20 yıllık bu süreçte öğretmenliğin yanında yazarlıkta yaptı. Yayınlanmış birçok kitabı ve soru bankası bulunmaktadır. Halen Asal Yayınları yazarlarındandır.
Türkiye derecesi yapmaya aday öğrencilerle, matematiği hiç sevmeyen öğrencilere yönelik projeleri ve Tübitak tarafından sergilenmiş projeleri de bulunmaktadır.
Adem Yılmaz evli ve Defne Deren, Nil Beren isimli iki kızı bulunmaktadır. 

 

İSMAİL GÜMÜŞ

Genel Müdür  (Eğitimci-Yazar)

İsmail Gümüş, 11.11.1976 tarihinde Adıyaman'da doğdu. İlk-orta-lise öğrenimini Adıyaman’da, lisans ve yüksek lisans öğrenimini Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesinde tamamladı. 2000 yılında dershanede Türk dili ve edebiyatı öğretmeni olarak çalışmaya başladı. 2006-2008 yılları arasında TRT Sınav Soruları Çözüm Komisyonunda görev aldı. 2014 yılına kadar çeşitli kurumlarda zümre başkanlığı ve yayın kurulu başkanlığı yaptı. 2014’te dersanecilikten özel okullara geçiş yaptı. 2010 yılından beridir kendine ait Profesyonel Eğitim Koçluğu ofisinde sınava derece öğrencileri hazırlamaktadır.

İsmail Gümüş, Asal Yayınları yazarıdır. Sınava hazırlık yayınlarının dışında bir de 2015 yılında çıkan HANÇER adında tarihi bir romanı vardır.
Evli, Alper ve Baturalp adında iki çocuğu vardır.

 

GAMZE AYDIN

Okul Müdürü

 

Asal Kolej Müdürü GAMZE AYDIN 22.05.1984 Van doğumludur. İlkokul ve Ortaokulu Hüsrev Paşa okulunda, Liseyi Van Gölü Anadolu Lisesinde tamamladı. Pamukkale Üniversitesi Felsefe bölümü ve Ankara Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümünden mezun oldu. Aynı Üniversitede Eğitim Felsefesi üzerine Yüksek Lisans yaptı. 2008 yılından beri Ankara’nın en köklü okullarında Rehber Öğretmen ve Psikolojik Danışmanlık görevinde bulundu. 2017 den beri Kurum Müdürü olarak görev yapmaktadır.

Yayınlanmış birçok akademik makalesi ve köşe yazıları bulunmaktadır. Özellikle Eğitim Felsefesi üzerine çalışmakta olup çocuklar için Felsefe eğitmenliği de yapmaktadır. Birçok sosyal sorumluluk projesine öncülük etmiştir. Aynı zamanda aktif Lösev gönüllüsüdür.

Gamze Aydın evli ve bir çocuk annesidir. 

Test

Form Gönderimi

Tamam