Patlamış mısır eşleştirme oyunuyla

2. Sınıf öğrencileri Türkçe dersi dil bilgisi konularından sebep-sonuç, karşılaştırma ve soru cümlelerini 'patlamış mısır eşleştirme oyunuyla' pekiştiriyor.

Devamını Oku

Eş Anlamlı Tombala

2/A sınıfı "Eş Anlamlı Kelimeler"i, "Eş Anlamlı Tombala" oyunuyla öğrendi.

Devamını Oku

Bal Arısı Tiyatro Gösterisi

Anaokulu ve ilkokul öğrencilerimiz;birbirimizin farklılıklarına saygılı duymayı "Bal Arısı Ponti"adlı Tiyatro gösterisini izleyerek öğrendiler.

Devamını Oku

Akşam Dersleri

Asal Koleji’nde 7-8-9-10-11 ve 12. sınıf öğrencilerimizin dersleri ve çalışmaları 17.00’de bitmez. Öğrencilerimiz, saat 21.00’e kadar sıkı denetim altında çalışmalarını yapar ve sorularını çözdürürler.

Devamını Oku

Kitap ve sohbet

5. sınıf öğrencilerimiz okulumuz yakınındaki kitapçıya giderek önce kendi yaş gruplarına uygun kitapları incelediler daha sonra biriktirdikleri paralar ile aldıkları kitapları kitabevinin kafeteryasında okudular ve düşüncelerini arkadaşlarıyla paylaşarak, kitaplar üzerine sohbet ettiler.

Devamını Oku

LÖSEV

Öğrencilerimizi bilgilendirmek adına LÖSEV tarafından bilgi paylaşımı yapıldı. Seminer sonunda öğrencilerimiz "Hepimiz birimiz birimz hepimiz için" amacıyla yola çıkan LÖSEV'e gönüllü olacaklarına söz verdi.

Devamını Oku

Evimin Krokosi

3/A sınıfı atık malzemelerden ev adreslerinin krokisini yaptılar.

Devamını Oku

FOOD FEST

FOOD FEST etkinliği

Devamını Oku

29 Ekim

"Ey yükselen yeni nesil! İstikbal sizsiniz. Cumhuriyeti biz kurduk, onu yükseltecek ve yaşatacak sizsiniz. Mustafa Kemal Atatürk"

Devamını Oku

Her ay bir enstrümanı tanıyoruz. Bu ayın konusu Keman’dı.

Keman

Devamını Oku